Категорії
Як обрати клітку?

Готуючись до появи у сім'ї домашнього улюбленця хочеться щоб він комфортно почувався у своїй новій оселі. Обираючи клітку для тварини першочергово зважайте на потреби та габарити її майбутнього жителя, а вже потім, як вона вписуватиметься в інтер'єр вашої квартири. Від вашого вибору залежатиме здоров'я її мешканців.

Читати далі
Повнораціонні зернові корми — це результат кропіткої праці

На даний час широкий асортимент наших зернових кормів, добре відомий у зоосфері понад 20 років, дає змогу підібрати харчування для різноманітних видів птахів і гризунів які живуть в домашніх умовах. Питання правильного харчування домашніх вихованців актуальне для усіх щасливих власників і птахів, і тварин.

Читати далі
Поведінка та характер собаки як здобуток господаря

Коли цуценя потрапляє в будинок, всі члени сім'ї, як правило, виявляють жвавий інтерес до його поведінки, ігор і взагалі до його розвитку.

Та чи правда, що поведінка та характер собаки багато в чому залежить від господаря?

Читати далі
Готуємося до появи вдома нового чотирилапого мешканця!

Вирішивши взяти цуценя чи котеня в будинок ви маєте знати, що домашній улюбленець не тільки повинен мати своє місце, а ще й мати свої іграшки та смаколики.

Читати далі
Грумінг для собак та котів: гігієнічний комплекс процедур для здоров'я та краси

Маючи власного домашнього вихованця, варто подбати не тільки про його харчування і виховання а й про зовнішній вигляд та здоров'я. Особливо якщо мова йде про собаку чи кота.

Читати далі
Особливості у догляді за котами та собаками у різні пори року

Залежно від пори року існують окремі особливості по догляду за домашнім улюбленцем. Ми розглянемо основні періоди, у які рекомендовано дотримуватись певних порад стосовно комфорту та безпеки Вашого вихованця. Головні відмінності стосуються літнього та зимового сезону, а також пікових періодів активності небезпечних комах. При виборі амуніції також варто зважати на пору року.

Читати далі
Як захистити домашніх тварин від паразитів

Всім господарям таких домашніх тварин, як собаки і кішки, відомо, що якщо вони гуляють на вулиці,– це в рази підвищує якість їхнього здоров’я і життя в умовах міської квартири. Але перебування на природі майже завжди несе з собою небажані побічні і небезпечні для здоров’я тварин наслідки.

Читати далі
Профілактика — запорука міцного здоров'я: Дегельмінтизація

Зазвичай щоб уникнути захворювання ми проводимо різні профілактичні заходи. Так само і для наших домашніх улюбленців потрібно не забувати про таку необхідність.

Читати далі
Вітаміни для собак та цуценят: які вітаміни потрібні вихованцеві?

При складанні раціону свого улюбленця потрібно слідкувати, щоб ваш чотирилапий друг отримував разом із їжею необхідну кількість вітамінів, мікро- та макроелементів і поживних речовин.

Читати далі
Догляд за зубами собак та котів: як зберегти друзям нашим меншим здоровими зубки?

Що являє собою ротова порожнина чотирилапого друга? Скільки зубів у собаки?

В якому віці вони змінюються і яке лікування їм потрібно? Та чи взагалі болять зубки у собак та котів? Якщо ви про це ще не знаєте, тоді ми допоможемо вам розібратися!

Читати далі
Раціон - збалансоване харчування: Як правильно годувати собаку?

Існують стереотипи щодо вибору раціону собак. Наша задача — зруйнувати хибні стереотипи і знайти правильний підхід до харчування домашніх улюбленців. Для цього потрібно розуміти, чим раціон собаки відрізняється від раціону людини.

Читати далі