Нарешті пора змінити гардероб на весняний!

Впродовж усього місяця замовляйте жилети “Турист”, “Камуфляж”, “Зірочка” та “Тріо”, лежаки та будки серії "Економ" лежаки та матраци серії “Глорія” із суттєвою знижкою.

Читати далі
Зустрічайте нову лінійку кормів для птахів та гризунів "ЛоріВіт+"!

У рецептурі вітамінізованого повнораціонного корму "Лорівіт +" супер преміум класу, що створений окремо для кожного виду тварин з відповідною рецептурою, міститься до 33-ох високоякісних складників в залежності від призначення: птахам — для хвилястих папуг, для середніх папуг, для великих папуг; гризунам — хом'якам, щурикам, кроликам, шиншилам та морським свинкам. Рецептура кормів розроблена спільно з науковцями інституту зоології НАН України.

Читати далі
“Гранд крекер ZooParadise” - продукт європейського рівня якості за вітчизняною ціною!

Протягом квітня, замовляючи набір з 7-ми “Гранд крекерів ZooParadise”, отримуєте його з 25% знижкою.

Читати далі
Новинка в асортименті одягу для собак: Жилет “Тріо” — легкий, сучасний та зручний!

Жилет “Тріо” виготовлений із м'якої плащевої тканини, котра відмінно переться в машинці автомат, зберігаючи при цьому текстуру та яскравість кольорів. М'який вологостійкий матеріал надійно захистить тварину від впливу зовнішнього середовища.

Читати далі
Хапайте можливість запастися ексклюзивною амуніцією по доступним цінам!

У контексті весняного настрою для наших відданих клієнтів пропонуємо розпродаж асортименту амуніції минулих колекцій

Читати далі
Авітаміноз весняного настрою не торкнеться: 15 упаковок вітамінів “Лорітон” у 5 видах з готовою вітриною за лояльною вартістю!

На початку весняної пори доречно подбати про відновлення захисних сил організму та поповнити його необхідними вітамінами, мікро- та макроелементами.

Читати далі
“Нектар Стандарт” — оптимальне харчування без зайвих витрат!

Рецептура зернової вітамінізованої суміші створена згідно рекомендацій професіоналів у галузі харчування пернатих декоративних птахів. Склад корму підібраний згідно основним положенням зоотехнології харчування птахів та забезпечує організм папуги усіма необхідними поживними речовинами, мікро- та макроелементами.

Читати далі
Смачні та корисні новинки в асортименті крекерів для гризунів!

Ми продовжуємо вдосконалювати асортимент корисних та смачних ласощів для домашніх улюбленців. Представляємо новинку нашого виробництва — тістечка для гризунів в асортименті смаків!

Читати далі