Догляд та утримання папуги в домашніх умовах вимагає усього двох речей: кілька хвилин особистого часу та необхідні препарати в інвентарі. Пернаті дуже чутливі до згубного впливу зовнішнього середовища, тим більше, якщо живуть в невеликому обмеженому просторі – клітці. Для запобігання появі паразитів або інфекційних захворювань слід застосовувати спеціальні засоби по догляду за папугами та іншими домашніми птахами.

Закупіть оптом в зоомагазині Лорі потрібний інвентар, який De стане в нагоді для подальшого використання птахівниками і простими власниками пташок.

Виробник зоотоварів в Україні, компанія «Лорі», пропонує:

  • Придбати пісок для папуг «Дюна» - це жорна, які покращують перетравлення їжі. Сировина видобута з екологічних регіонів України.
  • Спреї для обробки клітки папуг «Кристал» - використовується для нанесення на поверхню всього інвентарю, а також гратів і дна. Засіб призначений для знищення різних забруднень, які можуть стати причиною появи паразитів і всіляких інфекцій. Додаткова перевага - очищаються не тільки предмети і металева клітка, але й оточуюче птаха повітря.
  • Спреї «Антіщіп» - використовуються для усунення звички висмикувати пір'я папугою за рахунок неприємного запаху і гіркого смаку.
  • Спреї «Офтасан» - використовуються для промивання очей і пір'я навколо очного яблука. Має антисептичні властивості та усуває різні запалення.

Регулярний і нескладний догляд за кліткою і самим папугою потрібен не тільки для крилатого улюбленця, але й для господарів. Спреї від паразитів для птахів і чистка клітки усуває неприємні запахи, які накопичуються в результаті природної життєдіяльності папуги.

Для всіх клієнтів компанії «Лорі» передбачені вигідні пропозиції і постійні акції на зоотовари для птахів і тварин. Зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення деталей і формування партії для відправки до Києва, Харкова, Полтави, Львова, Одеси чи іншого міста України. Доставка здійснюється власним транспортом компанії протягом 2-3 днів після підписання договору.

Оформити замовлення на засоби по догляду за птахами