Забезпечити повноцінний догляд за домашнім гризуном можна за допомогою спреїв, шампуні, препаратів від кліщів і бліх. Важливо знати, що вихованця варто обробляти тільки при появі неприємного запаху від нього спеціальною косметикою високої якості, яку пропонує провідний виробник зоотоварів «Лорі».

Щоб вибрати необхідний засіб по догляду за гризунами, варто визначитися з його призначенням - купання чи позбавлення тварини від паразитуючих комах. В каталозі зоомагазину представлені різні препарати, до складу яких входять рослинні компоненти, безпечні для здоров'я гризуна:

 1. Шампунь для гризунів «Прайд» з піноутворювачем (звичайний дезодорирующий і відновлюючий). Він ефективно впливає на відновлення хутрового покриву після хвороби звірка або під час линьки.
 2. Спрей "Кристал" для обробки клітин та інвентарю. Використовується для виведення стійкого запаху екскрементів гризунів, а також для знезараження поверхні клітини від хвороботворних бактерій.
 3. Спрей для гризунів від паразитів «Інсектал». Він знищує бліх, кліщів, клопів, вошей та інших комах.
 4. Антибіотик орального застосування для кроликів «Тілозоміколь», застосовуваний для лікування захворювань, які викликали патогенні мікроорганізми.
 5. Засіб для чищення вух «Отомін».
 6. Засіб від кліщів для гризунів «Амітразин».
 7. Очні краплі (розчин гентаміцину сульфату).
 8. Вушні краплі для гризунів, що застосовуються при хронічних хворобах вух.
 9. Антисептичний засіб для обробки тварин спрей «Аквацин».

У Києві та інших містах України можна купити оптом засоби по догляду за домашніми гризунами «Зубастик» за вигідною ціною від виробника на сайті компанії «Лорі». Для оформлення замовлення зв'яжіться з менеджером зоомагазину за вказаним телефоном або через форму зворотного зв'язку.

Догляд за хом'яком в домашніх умовах

Спеціальні протипаразитарні та антибактеріальні засоби, розроблені фахівцями компанії «Лорі», ефективно допоможуть здійснити догляд за хом'яком в домашніх умовах. Сам по собі звір невибагливий - він дуже охайний і зазвичай усе робить сам. Однак регулярна обробка клітки підтримує її в належному санітарному стані, а гризуна оберігає від хвороб.

Купати хом'яків потрібно тільки при необхідності, так як вони від цього відчувають стрес. Застосування спреїв і шампунів від нашої компанії значно полегшує цей процес і сприяє швидкому догляду за маленьким тваринам.

Переваги співпраці з виробником зоотоварів «Лорі» полягають у:

 • високій європейській якості і технологічності продукції;
 • швидкій обробці замовлення;
 • безкоштовній доставці у будь-яку область України;
 • великому досвіді співробітників компанії.

Компанія «Лорі» пропонує кращий асортимент засобів по догляду за гризунами за доступними цінами, замовити які можна у будь-якому куточку країни.