Організм пернатого вимагає порівняно невеликої, але правильно підібраної кількості корисних речовин, які сприяють здоровому росту, розвитку і заряду бадьорості в будь-який період року.

Вітаміни для птахів від виробника «Лорі» додаються в щоденний раціон з метою підтримки імунітету і тонусу, збереження балансу корисних речовин, мікро- і макроелементів, мінералів і різних вітамінів.

Менеджер нашого офіційного інтернет зоомагазину допоможе сформувати майбутню партію товару і відповість на всі запитання. У штаті компанії працюють кваліфіковані ветеринари, які знають все про особливості та вимоги організму різних папуг, канарок та інших видів пташок.

Спеціальні добавки використовуються в раціоні щоденного харчування для різних цілей! Тому вам пропонуються товари преміум класу за низькою оптовою ціною. Прямо зараз ви можете:

Придбати вітамінізовану крейду для папуг

Крейда зміцнює суглоби і сприяє правильному формуванню опорно-рухової системи у підростаючих пташенят. Також вона стимулює роботу серцево-судинної системи і насичує організм кальцієм.

Придбати мінеральну добавку для папуг

Поповнення мікроелементів покращує процес травлення і засвоєння корисних речовин в організмі пернатого друга.

Придбати вітаміни для попуг

Це цілий комплекс з вітамінів і мінералів, необхідних для підтримки хорошого фізичного стану всіх видів папуг і канарок. Для профілактики усіляких захворювань випущена спеціальна лінійка вітамінів у рідкій формі, які поставляються в упаковках по 10 мг.

Придбати премікси для птахів

Це спеціальна харчова добавка, яка містить велику кількість корисних речовин для комплексної підтримки нормальної життєдіяльності організму у папуг і канарок. В результаті вживання підвищується імунітет, покращується травлення, пір'яний покрив стає густим і блискучим, з'являється тонус і заряд енергії.

Спеціально для сточування рогівки дзьоба розроблена дзьобочистка з мінеральною дрібнозернистою насадкою, а для голубів передбачені жорна, що містять потрібні мінеральні речовини для зміцнення кісток і покращення якості пір'я.

Оформити замовлення на вітамінно-мінеральні добавки для папуг і отримати безкоштовну доставку