В асортименті компанії Лорі є травичка для кішок, яку так сильно люблять чотириногі улюбленці. В упаковках зберігаються зерна пшениці, вівса і проса, які при правильному зверненні проростають за 5-10 днів. Так звана котяча трава давно вважається важливим елементом раціону тварини, хоча єдиною вірної причини такої затребуваності провідні світові ветеринари ще не висунули.

Ми пропонуємо купити кормову добавку у вигляді трав'яної суміші для кішок оптом, що дозволить забезпечити вихованців корисним ласощами. Зерна легко проростають при кімнатній температурі, якщо їх перемішати з грунтом. Також є готове рішення зі штучним грунтом, що спростить і прискорить вирощування.

Чому слід купити харчові добавки для кішок у вигляді трави?

  • У травичці міститься фолієва кислота і вітамін В - ці елементи насичують кров киснем і прискорюють ріст. Рекомендується для маленьких кошенят і вагітних кішок.
  • Рослини багаті вітамінами і природними амінокислотами, покращують роботу травної системи.
  • Може викликати ефект проносного. На випадок, коли кішка переїла, хоче позбутися від грудок шерсті або інших непотрібних речовин в шлунку - блювотний рефлекс допоможе усунути подібну недугу.
  • Деяким кішкам просто подобається смак соку зі свіжих стебел трави, тому вони просто бавляться.

На упаковці є коротка, але вичерпна інструкція, як вирощувати рослини. Знадобитися лише неглибока ємність, в якій можна розмістити грунт з розрахунком на наступний полив. До того ж, травичка для виведення шерсті зі шлунка кішок збереже тварину від нещасних випадків, коли замість корисних рослин поїдаються вазони з токсичним соком.

Для оформлення замовлення на поставку вітамінів для кішок в зоомагазині Лорі зв'яжіться з представником компанії. З ним ви обговоріть обсяги поставок, терміни і підсумкову вартість продукції.

Купити комплекс вітамінів для котів оптом