Вітамінні добавки для собак необхідні для періодичного або регулярного прийому разом з їжею. Це пов'язано, в першу чергу, з активниим і часом навіть екстремальним способом життя тварини, організм якої завжди потрібно підтримувати у здоровому і бадьорому стані.

Під час звичайної прогулянки, ігор на природі або дресирування збільшується ймовірність проникнення на шкіру або в організм хвороботворних бактерій і мікробів, здатних завдати шкоди здоров'ю і послабити імунітет. Це неприпустимо, в першу чергу, для бійцівських, мисливських або виставкових порід, які відрізняються своєю активністю, агресивністю, фізичними і естетичними якостями.

Для чого потрібен комплекс вітамінів для собак?

 • Підвищується імунітет і загальне самопочуття тварини.
 • Шкіра та шерсть набувають здорового вигляду, оскільки насичуються пивними дріждями та жирними кислотами.
 • Зміцнюються зуби, кістки, зв'язки і суглоби завдяки наявності кальцію, а також спеціальної формули з глюкозаміном і хондроїтином.
 • Поліпшується травлення і робота шлунково-кишкового тракту завдяки прийому пробіотиків та антимікробних препаратів.

Економія на вітамінах для собак може спровокувати дефіцит незамінних речовин, що своєю чергою призведе до різних проблем зі здоров'ям і погіршенням зовнішнього вигляду тварини.

Недостача ретинолу (вітаміну А для собак) робить шкіру сухою, а очі сльозавими з каламутною рогівкою.

Недостача вітаміну В для собак (тімаін, ніоцін, прірдоксін, фолієва кислота) призводить до різних проблем: втрата апетиту, випадання шерсті, розвиток дерматиту, діарея, порушення росту, недокрів'я, потьмяніння кольору шерсті, пошкодження слизових оболонок.

Нестача вітаміну D для собак (ергокальциферолу і холекальциферолу) сприяє розвитку рахіту, деформації кісток і припухлості суглобів.

Відсутність в раціоні аскорбінової кислоти (вітамін С) і токоферолів з токотриїнолом (вітамін Е) провокує порушення гормонального фону, послаблює потенцію, а також призводить до слабкості, запалення ясен і загибелі ембріонів.

Для повноцінної життєдіяльності будь-якого пса необхідно додавати в раціон харчові добавки для собак з незамінними для організму речовинами. Вони легко змішуються разом з кормом і швидко засвоюються організмом тварини.

Компанія Лорі представляє комплексні вітаміни для собак «ЛОРІТОН»

Препарати поставляються у вигляді таблеток по 50 штук в кожній упаковці. Крім активних діючих компонентів у формулі також використовуються допоміжні і абсолютно натуральні добавки для гарної засвоюваності і збагачення організму корисними речовинами.

Ми пропонуємо кращі вітаміни для собак:

 • проти випадіння шерсті;
 • з кальцієм;
 • для малих порід та цуценят.

А також вітаміни для:

 • вагітних і годуючих сук;
 • покращення росту організму;
 • дресирування собак;
 • цуценят дрібних і великих порід.

Чому вам варто купувати вітаміни для собак в зоомагазині Лорі?

Ми провели десятки лабораторних досліджень та отримали відповідні сертифікати, що підтверджують безпеку, ефективність і якість випущених добавок. До складу включені тільки природні компоненти, які викликають алергічні реакції або відчутні побічні ефекти від прийому.

Всі препарати продаються за оптовими цінами з доставкою по Україні: до Києва, Львова, Дніпра, Одеси, Харкова та інших регіонів країни. Для оформлення замовлення зв'яжіться з нашим менеджером, який допоможе з вибором, відповість на всі запитання й владнає всі деталі з постачанням.

Купити вітаміни для собак оптом прямо зараз!