Вітаміни та мінерали для гризунів є життєво необхідними речовинами для підтримки їхнього імунітету. Вибираючи вітаміни для гризунів в зоомагазині, необхідно звертати увагу на вид, вік, фізіологічний стан, кормовий раціон та умови утримання домашнього звірка.

Компанія «Лорі» пропонує в широкому асортименті купити вітаміни для гризунів високої якості, які схвалені провідними ветеринарами країни. У каталозі представлені наступні вітамінно-мінеральні добавки, які можна купити оптом за доступною ціною:

  1. Лорівіт для гризунів. Препарат являє собою мінеральний комплекс (вітамінізована крейда), що є основним джерелом кальцію для декоративних гризунів: хом'яків, морських свинок, мишей і щурів. Мікро- і макроелементи в брикеті стимулюють роботу серцево-судинної системи, підтримують тонус м'язів і формують кісткову тканину звірка.
  2. Натуральна крейда для гризунів, яка заповнює дефіцит мікроелементів і допомагає у регулярному сточуванні зубів.

Вітаміни A, B, C, D для гризунів можна замовити від прямого виробника «Лорі» на сайті через форму зворотного зв'язку і за вказаними контактними телефонами. Фахівці компанії зв'яжуться з вами уже найближчим часом і дадуть відповідь на всі запитання щодо оптової закупівлі і доставки продукції даної категорії зоотоварів.

Де купити вітаміни для щурів для підвищення імунітету

Компанія «Лорі» протягом понад 20 років випускає високоякісні вітаміни для щурів, що підвищують імунітет, з реалізацією за вигідною, доступною ціною. Їхнє вживання декоративними гризунами сприяє:

  • нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту;
  • підвищенню активності імунної системи;
  • поліпшенню зовнішнього вигляду шерсті та зміцненню зубів.

Також вітамінна комбінація допомагає підтримувати здоров'я щурів і мишей у певний період їхнього життя - при активному зростанні, під час вагітності, лактації, після перенесених захворювань, при старінні гризуна.

Навіщо купувати вітаміни для хом'яків

Для нормального росту і розвитку хом'яків необхідно в їхній раціон, крім основного корму, включати вживання вітамінних добавок. Ветеринари рекомендують давати їх тваринам в зимово-весняний період, коли відчувається нестача вітамінів, а також самкам під час вагітності і вигодовування потомства.

На українському ринку зоотоварів можна купити вітаміни для хом'яків за оптимальною вартістю від провідного виробника «Лорі», які сертифіковані і відповідають всім міжнародним стандартам якості. Якщо ви сумніваєтеся у правильності вибору вітамінів і мінералів для свого домашнього вихованця, наші фахівці безкоштовно проконсультують і допоможуть визначитися із замовленням.

Співпрацюючи з нами, ви отримаєте доступні ціни від прямого виробника, 100% оригінальну продукцію і її швидку, безкоштовну доставку у великих містах України (Київ, Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Харків)та всіх інших областях.