Компанія Лорі пропонує придбати сухі корми для акваріумних рибок тривалого зберігання. Вся продукція проходить ретельний процес обробки з витриманим співвідношенням корисних речовин в кожній порції. В асортименті ви знайдете багато корисних і вигідних пропозицій, що допоможе забезпечити повноцінний раціон харчування акваріумним рибкам всіх видів, а також черепахам і ракоподібними мешканцями підводного світу.

В якості основи для виготовлення ласощів різних видів використовується рибне борошно, спіруліна, борошняні черв'яки, борошно з креветок, а також допоміжні речовини: зернові культури, білковий концентрат, астаксантин, тваринний жир, сушений гемоглобін та інші інгредієнти.

Для вас великий вибір кормів для риб в зоомагазині Лорі

Ви з легкістю можете купити універсальний корм для рибок всіх видів, тим самим привернути основну цільову аудиторію любителів акваріумістики. Але також в каталозі є інші позиції, які обов'язково привернуть вашу увагу.

Стартовий корм для риб з великим вмістом протеїну ідеально підійде для початку годування ікрометальних і живородящих видів, а ГАМАРІУС відмінно доповнить основний раціон та навіть може використовуватися в якості основного харчування. Останніми ласощами годують середню і дрібну рибу, а також морських черепах.

У каталозі можна вибрати і оптом купити:

  • корм для мальків акваріумних риб - це дрібно перемелена їжа з великим вмістом вітамінів, мінералів і протеїнів;
  • корм для акваріумних креветок і ракоподібних у вигляді гранул;
  • корм для водних черепах у вигляді палочкоподібних гранул - підходить для середніх і великих видів;
  • стікси для рибок, які подаються в раціон з метою посилення забарвлення мешканців акваріума;
  • таблетки для донних риб і ракоподібних, які швидко тонуть і осідають на дні, не розкладаючись і не забруднюючи воду.

Весь корм для рибок в асортименті належить торговій марці «ОСКАР», зареєстрованій компанією Лорі. Продукція виготовляється у місті Рівне, відрізняється формою рибного меню і енергетичною цінністю, яка для кожного виду підбирається окремо.

Рішення купити корм для риб у вигляді пластівців приверне підвищений попит і хороші продажі, адже це найпопулярніший тип щоденного раціону. Насичений корисними речовинами склад добре впливає на роботу організму і поліпшення шлунково-кишкового тракту, при цьому самі пластівці дуже повільно тонуть. У нашому випадку слід згадати преміальність товару, що визначається відсутністю швидкого розчинення і помутніння води.

Також ви можете купити комбікорм для риби в гранулах - вони не тонуть і складаються з натуральних продуктів: креветок, москітів, рачків і планктону.

Для наших клієнтів - тільки найнижчі ціни на корм для акваріумних рибок у вигляді пластівців і гранул!

Вся продукція ТМ «ОСКАР» поставляється в невеликих герметичних упаковках по 20 г або в спеціальних тубусах по 100, 150, 170 і 200 г, відповідно. Велика енергетична цінність і низькі ціни - головна конкурентна перевага кормів для риб від виробника, купити оптом які ви можете прямо зараз!

Для оформлення замовлення зв'яжіться з менеджером через сайт, використовуючи форму зворотного зв'язку, Email або ж просто зателефонуйте за вказаним номером. Ми готові запропонувати вигідні умови співпраці і доставити партію товару до Києва, Харкова, Львова, Одеси або у будь-який інший регіон України протягом 2-3 днів.

Оформити оптове замовлення на корм для риб за вигідною ціною