ТзОВ Фірма «Лорі» заснована 17 грудня 1993 року. Історія фірми почалась з відкриття першої в м. Рівне приватної зоокрамниці. Маленька крамничка була облаштована у приміщенні колишнього стрілецького тиру в старій дерев'яній будівлі побудованій ще у сталінські часи.

Незабаром після відкриття зоомагазину було відкрито приватну ветеринарну клініку, а далі з'явилась ідея власного виробництва товарів для тварин. Йшов час, фірма розвивалась, розвивались і технології і на заміну найпростішим товарам для невибагливих покупців прийшли товари, які на сьогоднішній день мало в чому, а деякі зовсім не поступаються закордонним взірцям лідерів галузі.

Період заснування був таким, коли в Україні виробництво зоотоварів було доволі екзотичним напрямком. Назва «Лорі» одночасно стосується і приматів і птахів, і це доволі символічно, оскільки усі роки існування компанія тісно співпрацює з Рівненським Зоопарком. Багато продукції, що виготовляється фірмою, розроблена саме завдяки цій взаємодії і використовується для годівлі мешканців зоологічного парку.

 

 

Багатий досвід кваліфікованих спеціалістів — членів команди фірми — втілився в виробництві зернових сумішей для птахів та гризунів; кліток для утримання та транспортування тварин; амуніції для собак, котів та, навіть, гризунів; аксесуарів для укомплектування апартаментів кліток; швейних виробів для тварин: м'яких місць та одягу; засобів для догляду та профілактики. Компанія «Лорі« прагне постійно вдосконалюватись, не зупинятись на досягнутому та втілювати в життя ідеї для покращення свого асортименту. Розробка нової продукції та підтримання високих стандартів якості існуючої відбувається з врахуванням рекомендацій професійних спеціалістів відповідних галузей.

Серед самого широкого кола споживачів наші торгові марки зернових кормів для птахів та гризунів користуються величезною популярністю: серія Роккі, Нектар і Флінт — корми преміум класу, Лорівіт та Лорівіт Делікатес супер преміум класу, Наш Корм — класу економ. Зернові — це перший вид продукції, який почала виготовляти наша фірма, а корм для хвилястих папуг “Флінт” — це флагман нашого виробництва, він був взагалі одним із перших на ринку України. На даний час широкий асортимент наших зернових кормів, добре відомий у зоосфері понад 20 років, дає змогу підібрати харчування для різноманітних видів птахів і гризунів які живуть в домашніх умовах. Якість сировини ретельно контролюється та відповідає високим стандартам якості завдяки відбірному зерну з екологічно чистих районів України. У виробництві застосовуються передові технології: автоматичне фасування, сублімація фруктів та овочів, а унікальні види упаковки дозволяють легко та зручно переглянути вміст пакету.

 

Виготовлення кліток під торговою маркою “Вілла” — один з основних напрямків виробництва. Багато уваги, сил, матеріальних витрат потребує цей процес. У виробництві кліток застосовуються заводські потужності, складне і дороге обладнання для нанесення покриттів, комп'ютеризоване обладнання для автоматичного зварювання. Гальванічне покриття металовиробів декоративним цинком робить продукцію довговічною та виконуєтсья з використанням передових європейських технологій. В результаті наші клітки здобули неабияку популярність на ринку зоотоварів. Асортимент охоплює потреби кожної тварини від амадінки до какаду, від джунгарика до кролика. Унікальні розробки спеціалізованих кліток для утримання та транспортування собак і котів, розведення перепілок та перевезення інших свійських птахів та тварин, що виготовляються з надійних та безпечних матеріалів, стануть у нагоді навіть у домашньому господарстві.

 

З урахуванням модних віянь та практичних рекомендацій ми створили цілий ряд швейних виробів під торговою маркою “Ложе” та модельну серію одягу для собак та котів, з широким асортиментом на кожен сезон, для дому та вулиці, торгової марки “Гаав-Кутюр”. Останнім часом величезний асортимент матеріалів, аксесуарів, що з'являються на ринку, дають можливість нашим дизайнерам створювати все кращі і сучасніші вироби. М'які місця нашого виробництва зручні для тварин — забезпечують їм максимальний комфорт, практичні для власника і сповна задовільнять вимоги та уподобання найвибагливішого господаря. У всіх швейних виробах ТМ “Ложе” чохли на застібках “блискавках”, що дуже зручно для прання в машинках автомат. В виробництві сумок-переносок використовується новий сучасний матеріал — поліемістан. Він відмінно підтримує форму виробу та запобігає промоканню. Варто зазначити, що уся швейна продукція пропонується у новій, зручній та сучасній упаковці — у прозорому чохлі на застібці який буде надійно зберігати виріб від пилу та зовнішнього впливу і під час транспортування, і на вітрині магазину, і у гардеробі власника.

 

Відомий факт, що найбільше у всьому світі цінується ручна робота. Серед усіх товарів фірми “Лорі” більше всього ручної роботи у виробах торгової марки “Лорд” — амуніції для собак та котів у відмінному співвідношенні понять ціна-якість. В виробництві використовується високоякісна шкіра, капрон вітчизняних та імпортних виробників, брезент, шкіра без верхнього шару (“спілок”) для виробів економ-класу, стандартизований метал та металеві ланцюжки, прикраси та різноманітна фурнітура. Розробка усіх виробів відбувається при безпосередній участі провідних спеціалістів-кінологів, а технологічний процес, який поєднує ручну та автоматичну роботу на сучасному обладнанні, відбувається в умовах постійного контролю якості на всіх етапах виробництва.

 

Картинки по запросу mountain
Картинки по запросу mountain
Картинки по запросу mountain

Процес розробки та виготовлення драпаків пройшов шлях “від малого до великого”. Від самих простеньких драпачків та драпаків на підставці, до будинків і, навіть, цілих котячих замків. В якості грубого матеріалу для сточування кігтів використовуються три види матеріалів: джутова нитка, сизалеве волокно та драпачна тканина. Сизаль — це натуральне волокно яке отримують з листя рослин роду Агава (Центральна Америка). Спеціальні машини мнуть та роздавлюють листя, відділяючи волокно, яке потім промивають та сушать на сонці і обробляють щітками. Джутова мотузка виготовляється з рослини “джут” яка росте в тропіках. Драпачна тканина — це щільний ковролін — дуже міцний та зносостійкий матеріал. Структура його складається з ворсу і кількох основ. Виготовляється з вовни або синтетичних волокон. Всі варіанти матеріалів є екологічно чистими, не виділяють в атмоферу токсичних речовин, є зносостійкими та міцними і безпечними для тварини і людини.

Велику частину асортименту нашої продукції займають засоби по догляду за тваринами серії “Лорівет”. Для окремого ряду засобів розроблено унікальну упаковку яка виготовляється за допомогою конгревної технології — тиснення з срібним покриттям в брендових біло-блакитних кольорах. Таке рішення застосовано з метою захисту продукції від підробок та щоб вигідно виділити позиції на прилавках. Уся продукція сертифікована та виготовлена з якісної сировини на сучасному обладнанні з використанням кращих європейських технологій.

 

Компанія Лорі приймає активну участь у виставковій діяльності на вітчизняному ринку. Напевно багатьом операторам зообізнесу дуже приємно згадати креативні та цікаві стенди фірми “Лорі” які на виставках інколи навіть нагадували справжнє театральне дійство. На європейському рівні компанія “Лорі” представляла свої торгові марки на численних виставках в Польщі. На виставці в Санкт-Петербурзі один з найкращих українських виробників зоотоварів — фірма “Лорі” демонструвала продукцію власного виробництва в кінці листопада 2013 року.

 

Фірма інтенсивно вдосконалює напрямок оптової торгівлі та розвиває роздрібну мережу зоомагазинів “Нашим Друзям”. У тісній співпраці з оптовими партнерами та систематично отримуючи зворотній зв'язок від кінцевого споживача ми маємо безцінну можливість ставати краще та створювати якісну продукцію, що користується попитом.

Товари фірми “Лорі” можна побачити на полицях магазинів у різних країнах світу: у Польщі, Чехії, Німеччині, Білорусії, Молдові, Грузії. Фірма "Лорі” прагне виготовляти товари тільки високої якості, контролювати всі стадії виробничих процесів та ставить перед собою завдання подальшого розвитку, впровадження передових технологій, втілення оригінальних ідей, що в кінцевому результаті призводить до появи нових, конкурентно здатних товарів на ринку України та далеко за її межами. Найдорожчий здобуток фірми — її клієнти. Досягнути того, аби вони завжди залишалися задоволеними якістю отриманого товару та рівнем розвитку нашого спільного напрямку - це і є найважливішим пріоритетом в роботі фірми.

З любов'ю до тварин, з повагою до клієнтів!