Корм для гризунів Супер-Преміум класу «ЛоріВіт +» розроблений спільно зі вченими інституту зоології НАН України. Лінійка отримала покращену формулу інгредієнтів і збалансовану рецептуру для щоденної та повноцінної годівлі.

До складу входить до 33 корисних інгредієнтів, які задовольняють поживні потреби організму певних видів гризунів:

  • для хом'яків - суміш зернових культур з насінням і крупами, вівсяним і кукурудзяним пластівцями, злаковими кільцями, вітамінізованими гранулами, а також луговими травами з гілками верби і липи. Склад доповнений фруктово-овочевих гранулятом: банан, папайя, морква, яблука, буряк, родзинки, курага і чорнослив.
  • для морських свинок - гранули екструдованих злаків, лугових трав і трав'яних кілець. Суміш інгредієнтів доповнена гранульованими фруктами, овочами та солодощами;
  • для шиншил - окрім злакових культур, серед інгредієнтів є джерело грубої клітковини: трав'яні кільця і ​​гранули, лугові трави і гілки верби;
  • для щурів - до складу входять злакові культури, кукурудзяні і вівсяні пластівці, трав'яні кільця, а також тверді гілки липи і верби. Основу рецептури складають злакові культури з сумішшю злакових кілець і пластівці кукурудзи і вівса. Додатково використовується гранулят фруктів, овочів і солодощів;
  • для кроликів - до складу входять злакові культури (пшениця, овес, кукурудза, ячмінь), трав'яна суміш гранул і кілець, гілки верби і фруктові гранули.

На виробництві корми «LoriVit +» встановлено жорсткий контроль якості. Вся продукція надходить в сучасних упаковках з віконцем для демонстрації інгредієнтів.

Для оформлення замовлення замовте зворотний зв'язок через спеціальну форму або зв'яжіться з менеджером за контактним номером або ж електроною поштою.