Корм «ЛоріВіт +» ідеально підходить для щоденного раціону хвилястих, середніх і великих папуг. Кожен тип корму відрізняється рецептурою і складом, повністю відповідаючи потребам в харчуванні певних видів птахів.

Ви гарантовано знайдете для себе відповідні суміші, які складаються із зернових культур високого ступеня очищення і добірного проса різних видів. Ваш крилатий друг буде в захваті від наявності гранульованих горіхів та екзотичних фруктів, які добре урізноманітнюють раціон: яблука, груші, банани, папайя, чорнослив, курага, родзинки, ананаси, арахіс, мигдаль, фундук, грецький горіх та інше.

Склади ідеально збалансовані, і володіють всіма необхідними вітамінами і мінералами. Цього цілком достатньо для забезпечення повноцінного і здорового життя папуг, які радуватимуть своєю активністю і радісним співом в якості подяки.

Щоб отримати більш детальну інформацію та оформити замовлення на оптову партію з доставкою до вашого міста зв'яжіться з менеджером компанії Лорі. Це можна зробити за допомогою форми зворотного зв'язку або за телефоном, вказаним на сайті.