Корм для гризунів ТМ «ЛоріВіт» - краще співвідношення ціни і якості для забезпечення повноцінного раціону харчування. До складу корму входять добірні зернові культури високого ступеня очищення, а також 30 інших корисних інгредієнтів у гранулах, деякі з яких вперше були використані для досягнення ідеального співвідношення корисних речовин.

Корм «ЛоріВіт» за якістю і енергетичною цінністю не поступається провідним зарубіжним аналогам: «Vitakraft», «Vitapol», «Beaphar», «Topsi» та іншим. При цьому, ціна на всю лінійку продукції нижче на 20-30%, а при замовленні великої партії передбачені додаткові знижки.

В асортименті є корм для малих і середніх гризунів і шиншил. Продукція фасується в прозорі поліетиленові пакети, тому завжди є можливість переглянути склад перед здійсненням покупки. Герметичність подовжує термін придатності усіх інгредієнтів і попереджає появу шкідників.

Для уточнення деталей і оформлення замовлення зв'яжіться з менеджером на нашому сайті, використовуючи один із зручних способів зв'язку: телефон, електронну пошту або форму зворотнього зв'язку.