• 1
  • 2
  • 1
  • 2

Крім збалансованих кормів для птахів, необхідних для забезпечення організму пернатого важливими поживними речовинами, у щоденний раціон слід додавати різні смаколики для птахів. Вони не зможуть замінити повноцінного харчування, однак неодмінно порадують крилатого товариша вираженими смаковими якостями. Від такого подарунка дбайливого господаря не відмовиться жодна пташка.

Солодощі для пташок мають різну форму і склад, який потрібно підбирати для конкретної породи з відповідним статурою і індивідуальними особливостями організму. В каталозі представлений великий асортимент ласощів для птахів, придбати які ви зможете просто зараз!

Крекери для птахів оптом

Виготовляються у вигляді кілець і паличок з різним смаком, сортами зернових культур, сублімованими фруктами і овочами.

Улюблені ласощі хвилястих папуг - крекери у вигляді паличок від ТМ «ФІЄСТА». У цьому додатковому харчуванні містяться сублімовані фрукти, соки, мед, горіхи, а також чисте зерно і всі необхідні компоненти, багаті на мінерали, вітаміни, мікро- і макроелементи.

Також є крекери для папуг Преміум класу ТМ «Нектар». Вони мають різний смак і можуть використовуватися для годівлі усіх видів папуг і канарок.  

Ласощі для птахів оптом

Це ціла лінійка асорті, що складається із солодощів різної форми, смаку і кольору. ТМ «Нектар» пропонує цікаве рішення з крекерами та іграшками, а також десерти у вигляді котлеток по 12 штучок в пачці.

Для хвилястих папуг, нерозлучників, корел, самок і пташенят пропонується ГРАНД КРЕКЕР торгових марок «Смаколики» і «ZooParadise». А щоб ще більше урізноманітнити раціон, зверніть увагу на зернові кульки, сердечка і тістечка для пташок.

Зернові додатки для птахів оптом

Доповнити раціон можна насінням канарника, льону, вівса або соняшнику від ТМ «Маестро». Зернові добавки можна використовувати в будь-який період - вони очищають організм від шлаків і мають протизапальну дію.

Купити насіння соняшнику для птахів, а також інші ласощі і десерти ви можете прямо зараз безпосередньо на цьому сайті. Досить зв'язатися з менеджером, обговорити вміст і обсяг продукції партії, що поставляється, а також вказати місце і час доставки. Товар прийде в будь-яке місто України строго в обумовлений час. Для зв'язку використовуйте спеціальну контактну форму або номер телефону.

Замовити ласощі для папуг, канарок та інших пташок оптом