• 1
  • 2
  • 1
  • 2

На офіційному сайті виробника зоотоварів в Україні «Лорі» ви можете купити корм для птахів оптом зі складу, керуючись великим вибором у каталозі нашої продукції. Для всіх любителів пернатих друзів ми підготували широкий асортимент корисних і смачних ласощів, від яких не відмовиться навіть найвибагливіший товариш.

На цій сторінці представлені корми для птахів амадин, корел, розел, нерозлучників, ара, какаду, лорі та інших порід. Наш менеджер допоможе з вибором і зареєструє замовлення на відправку на ваш склад. Доставка в Київ, Харків, Львів, Одесу та інші міста України здійснюються безкоштовно строго в обумовлений термін.

Причини купити корм для птахів від виробника

Виробництво кормів для птахів - це важкий і відповідальний процес, що вимагає належного контролю експертів і керівного персоналу на кожному етапі. Важливо досягти максимального балансу вітамінів, мінералів, амінокислот та інших корисних речовин у правильній пропорції для кожної породи птиці. Від корисного харчування залежить здоров'я і зовнішній вигляд папуги, який віддячить свого дбайливого господаря гарним співом та активністю.

Пропонуємо прямо зараз в зоомагазині «Лорі» оптом купити:

До складу кормів для птахів входять натуральні інгредієнти і зернові культури (просо, пшениця, вівсянка), які своєю якістю і енергетичною цінністю не поступаються відомим закордонним аналогам. Уся продукція Лорі відноситься до класів Преміум і Супер Преміум, однак помітно дешевша. При цьому до складу додаються активні біологічні добавки для поліпшення обміну речовин, а також йод, сірка, кальцій та інші корисності.

Зерносуміші фасуються і упаковуються в герметичні упаковки, а для збереження продукту і зручного транспортування використовуються картонні коробки і туби з фірмовим дизайном етикетки.

Вся харчова продукція компанії «Лорі» пройшла сертифікацію відповідності стандартам ISO / IEC17021 і ISO / TS22003, що підтверджує абсолютну безпеку пропонованих кормів. Зернові культури вирощуються на півдні України і доставляються на виробництво, потім проходять повторну обробку і контроль якості. Непридатні до використання інгредієнти миттєво виявляються та не допускаються до фасування.

Купити оптом корм для птахів у зоомагазині Лорі