• 1
 • 2
 • 1
 • 2

Правильне харчування для собак забезпечує повноцінний комплекс вітамінів, мінералів і корисних речовин, які потрібні будь-якому здоровому організму. В результаті тварина починає відчувати прилив сил і енергії, шерсть стає красивою, поліпшується нюх, зір, опорно-рухова система і координація.

Прямо зараз замовте сухий корм для собак Супер Преміум класу за оптовою ціною від чеського виробника - компанії Fitmin, яка була заснована в 90-х роках і на сьогоднішній день виготовляє найкращі сухі корми для собак. До їх складу входить:

 • до 30% свіжого м'яса, що міститься у гранулах;
 • до 89% тваринних білків.

Головні переваги кормів Fitmin

Собачі корми Преміум Класу від Fitmin відрізняються абсолютною безпекою і екологічністю. При створенні рецептури враховувалися індивідуальні особливості організмів різних порід, а також розуміння всіх потреб в харчуванні хижої природи. Суміш не містить продуктів ГМО та шкідливих речовин, що здатні навіть гіпотетично викликати алергічні реакції та інші проблеми в організмі.

Кращий гіпоалергенний корм для собак завжди містить натуральні овочі та рис. Ці продукти багаті на вуглеводи і клітковину, але головне - легко засвоюються навіть ослабленим організмом. В результаті нормалізується робота травної системи тварини.

Серія Fitmin For Life налічує 7 видів кормів для собак Супер Преміум класу. Вони відрізняються дозуванням і складом корисних речовин, виходячи із розмірів пса, його віку та породи. Для найкращого вибору та оформлення замовлення собачого корму оптом зверніться до консультанта зоомагазину Лорі. Спеціаліст відповість на всі питання і допоможе залагодити деталі для подальших поставок продукції.

Fitmin - це кращий недорогий корм для собак, якщо ви купуватиме його великими партіями для подальшої реалізації! Висока якість і безпека підтверджується наявністю сертифіката, який видається за умови повної відповідності усім нормам і стандартам ISO9001: 2008. Всі виробничі процеси контролюються системою HACCP, а в цеху використовуються технології відновлюваної енергії.

6 причин замовити собачий корм Супер Преміум класу в зоомагазині Лорі:

 1. У складі виключно натуральні інгредієнти: свіже м'ясо і риба, овочі і злаки.
 2. У рецептурі є тільки натуральний консервант (Вітамін Е).
 3. Велика кількість жирних кислот, вітамінів і мінералів.
 4. Низька вартість корму для собак Fitmin, яка була досягнута завдяки домовленостям із виробником.
 5. Швидка доставка товару до Києва, Харкова, Одеси та будь-якого іншого регіону України.
 6. В асортименті ви знайдете кращий сухий корм для цуценят і дрібних порід.

Переваги сухого корму

Гранульований комплекс для собак виготовляється кращими дієтологами і проходить ретельне тестування в лабораторних умовах. Для отримання потрібної кількості речовин і повної ситості досить невеликих порцій, що істотно заощаджує кошти на придбання натуральних кормів або консервованих продуктів. Також слід враховувати збереження продуктів харчування в гранулах - вони місяцями зберігаються в спеціальних упаковках і не псуються.

Ще одна перевага сухого корму - економія часу на приготуванні їжі для собак. У цьому випадку також складно точно підрахувати співвідношення білків, жирів, вуглеводів та інших корисних речовин без використання спеціального обладнання.

Замовте елітний корм для собак в інтернет-зоомагазині Лорі!