Fitmin - це сухий корм для кішок Супер Преміум класу від чеського бренду, який виготовляється за унікальною і запатентованою технологією. Її суть полягає в можливості додавання до складу котячої їжі свіжого м'яса курки, яловичини, баранини або риби, яке повністю зберігає свої енергетичні якості. Цей показник дуже важливий для будь-якої хижої тварини.

Ще одна якісна перевага натурального харчування для котів полягає в можливості додавання свіжого м'яса в гранули і тривалому зберіганні. Цю технологію використовують деякі європейські виробники кормів.

Чому вам слід купити котячий корм оптом

Недорогий корм для кішок хороший тим, що має можливість забезпечити хижу істоту усіма необхідними для активного життя речовинами -  у ньому місяться вітаміни, мікроелементи, натуральні білки, жири, вуглеводи, клітковина. Збалансований склад в їжі оптимізує щоденний раціон і витягує максимум з однієї порції. Такого результату дуже складно домогтися при приготуванні звичайної їжі, якщо господар не володіє потрібними знаннями.

В каталозі представлена нова лінійка Fitmin – це 5 видів кормів для котів і кішок різного віку, розмірів та індивідуальних особливостей. Відповідний енергетичний склад розрахований професійними дієтологами для правильного харчування тварини і насичення організму корисними речовинами.

Незважаючи на всі високі якості гранульованої їжі і натуральних інгредієнтів вартість корму для кішок залишається прийнятною для продавців і споживачів. Щоб уточнити ціну на цікавий для вас вид корму зверніться до менеджера у формі зворотного зв'язку або зателефонуйте в офіс безпосередньо.

Ми пропонуємо хороший вибір корисної їжі:

  • Сухий корм для довгошерстих кішок.
  • Сухий корм для короткошерстих кішок.
  • Серія Fitmin For Life для повноцінного і збалансованого харчування домашніх улюбленців.
  • Спеціальна серія супер преміум класу холістік Fitmin Purity - на упаковці є відповідні позначення і підтвердження успішного проходження лабораторних аналізів.

Котячий корм оптом від чеського бренду має відповідні сертифікати ISO 9001: 2008, що говорить про повне дотримання стандартів і норм безпеки на виробництві. Всі робочі процеси контролюються сучасною системою HACCP, а застосування новітніх технологій відновлюваної енергії робить їжу ще чистішою і екологічною.

Переваги сухого корму

До гранульованої їжі слід привчати кішку у ранньому віці. Гранули багаті білками, жирами, вуглеводами і вітамінами, які місяцями зберігають свої якості. Можливість тривалого зберігання в спеціальних упаковках дозволяє сильно економити на придбанні консервованих продуктів з обмеженим періодом придатності, а також економити час на самостійному приготуванні. До того ж, сухий котячий корм легко давати в будь-якому місці, навіть з долоні під час поїздки або в непризначеному для годування місці.

5 причин купити корм для котів у зоомагазині Лорі

  1. Низька ціна котячого корму преміум класу і супер преміум класу.
  2. Безкоштовна доставка в Київ, Харків, Одесу і будь-який інший регіон України протягом 2 діб.
  3. Повноцінний вибір - підібрати харчування можна абсолютно будь-якій кішці.
  4. Швидке реагування персоналу на заявку та допомога у виборі кінцевого товару.
  5. Хороші знижки на весь асортимент.

Замовити корм для котів оптом