• 1
 • 2
 • 1
 • 2

Інтернет-магазин зоотоварів «Лорі» у Києві пропонує в широкому асортименті корм для гризунів від виробника за вигідною ціною. Спеціально розроблені склади харчування для декоративних щурів і мишей, шиншил, хом'яків і джунгаріков, морських свинок і кроликів повністю відповідають міжнародним стандартам якості. Натуральні компоненти, які до них входять, багаті вітамінами, макр- і мікроелементами, поживними речовинами, які задовольняють потреби домашніх гризунів.

У каталозі представлений як універсальний сухий корм для гризунів, так і окремо для тварин в залежності від їх виду і розміру:

 1. «Наш корм».
 2. «ЛоріВіт».
 3. «Роккі».

Корм для гризунів купити оптом в Україні можна від прямого виробника «Лорі». Замовити потрібне харчування для домашнього зубастика можна через форму зворотного зв'язку на сайті або зателефонувавши за вказаними контактними телефонами.

Який корм для хом'яків найкращий

Якщо ви не можете визначитися, який корм для хом'яків найкращий, то досвідчені фахівці зоомагазину допоможуть у його виборі і дадуть безкоштовну консультацію по раціону звірка. Купуючи додому хом'ячка, варто розуміти, що він хоч і не вимагає особливого догляду, та все ж повинен мати правильне повноцінне харчування. Збалансована їжа з корисними складовими допоможе запобігти проблемам з шлунково-кишковим трактом гризуна і вбереже його від загибелі.

Корм для хом'яків в зоомагазині «Лорі» має натуральні складові, такі як:

 • зернові;
 • бобові рослини;
 • сухі трави;
 • ягоди;
 • коренеплоди.

Для маленької тваринки важливий правильний раціон харчування, у його мисочці повинна постійно перебувати їжа. При її відсутності, звірок буде недоїдати і робити запаси, що позначиться на його самопочутті. Також важливо знати, що купувати корм потрібно тільки з позначкою «для хом'яків», так як інший продукт (наприклад, для мишей, морських свинок, шиншил) йому не підійде через різні фізіологічні індекси.

Вибираючи хороші корми для джунгарских хом'яків, потрібно звертати увагу на відсутність консервантів, барвників і сторонніх фракцій, цілісність зерен (без слідів псування і цвілі) і герметичність упаковки. Всім цим якісним критеріям відповідає продукція компанії «Лорі», яку можна купити за оптимальними цінами - від економ до преміум варіантів.

Особливості корму для пацюків і мишей

У нашому зоомагазині можна придбати корм для пацюків та мишей, так як він розроблений з урахуванням фізіологічних характеристик і біологічних потреб цих гризунів. Протягом усього життя у них ростуть зуби, які тварина підточує. Для цього фахівці рекомендують купувати для звірків «Наш корм», що складається з цільнозлакових твердих культур, які допомагають «полірувати» зубки мишам і декоративним щурам.

Інтернет-магазин «Лорі» надає великий вибір кормів для гризунів, які можна купити як оптом, так і в роздріб. До того ж, працює безкоштовна доставка товарів в будь-який район міста, що дуже зручно - ви отримаєте замовлену провізію для свого вихованця швидко і якісно.