Як правило, домашні клітки для кішок використовуються вкрай рідко через очевидні причини - хижому тварині протипоказано знаходиться в надто обмеженому просторі. Інша справа, коли планується відпустка, поїздка на дачу або на природу, похід на виставку або переліт. На ці випадки у господаря чотириногого друга завжди повинна бути під рукою зручна, міцна і ергономічна клітка-переноска для кішок, купити оптом яку можна в зоомагазині Лорі.

Всі переносні вольєри для кішок в каталозі діляться на два типи:

Універсальні - відмінно підходять для розміщення в розплідниках, де тварини отримують досить багато простору для відпочинку і своїх ігор, відчувають себе добре і вільно. А також для виставок, що вимагається організаторами різних тематичних заходів у всьому світі. В такому боксі тимчасового утримання вихованець зможе продемонструвати всю свою красу і граціозність.

ВОЯЖ - універсальний виріб для транспортування котів і собак маленьких порід. Це універсальне рішення відрізняється продуманою формою і має дерев'яну ручку для зручного перенесення.

Завжди є можливість купити велику клітку для кішки великої породи або відразу для декількох вихованців, якщо вони дружать. Таке рішення допоможе заощадити місце в будинку або в розпліднику, та й обійдеться дешевше.

Купуйте металеві клітки для котів оптом

Всі клітини для кішок в зоомагазині Лорі виготовляються з металевих решіток та дерев'яного піддону, на який можна викласти м'який плед і кілька іграшок, щоб вони просочилися знайомим запахом. Перед тим як купити бокси для кішок, слід ознайомитися з основними правилами вибору:

  • Внутрішній простір має бути досить великим, щоб не сковувати рухи тварини.
  • Наявність твердого та плаского дна обов'язкова - на нього ставитимуться миски і поїльник.

Переноски для кішок в машину можуть бути невеликими, але стійкими. Для цього завдання добре підійде модель «ВОЯЖ».

Фірмова продукція Лорі відрізняється надійністю і міцністю, при цьому клітки для перевезення кішок в машині досить легкі, забезпечують повноцінну вентиляцію за рахунок широких решіток.

Щоб купити контейнер для перевезення кішок оптом, зв'яжіться з менеджером і уточніть всі деталі щодо ціни і доставки. У нас є власний транспорт для відправки партії до Києва, Одеси, Львова або іншого міств України протягом 2 діб після затвердження замовлення.