• 1
 • 2
 • 1
 • 2

Купуючи домашнього вихованця, необхідно відразу ж подбати про житло для звірка, в якому він відчуватиме себе максимально комфортно. Вибираючи його, потрібно враховувати вид тварини, її фізіологічні особливості та розміри. Компанія «Лорі» пропонує клітки для гризунів від виробника різних конструкцій у доступному ціновому сегменті.

Купити оптом клітки для гризунів можна, оформивши замовлення через кнопку зворотного зв'язку або дзвінок за вказаним на сайті контактним телефоном. Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальні розміри кліток для гризунів і дадуть відповідь на всі запитання.

Купити клітку для гризунів дешево можна, вибравши її в каталозі на сайті. Провідний виробник зоотоварів «Лорі» пропонує в широкому асортименті наступні моделі:

 1. «Вілла Люкс» (1, 2, 3, 4). Призначена для утримання хом'яків і щурів, укомплектована різними аксесуарами.
 2. «Гризун», «Мишка», «Роккі». У ній можуть жити маленькі гризуни, також вона практична при їхньому транспортуванні.
 3. «Будиночок», «Бунгало 1», «Дім», «Хом'як» (2, 4), «Вагончик», «Бунгало Міні». У ній можуть проживати невеликі тварини, для розваги яких встановлено барабан.
 4. «Бунгало 3», «Тедді», «Біг вагон». У цій категорії можна купити пластикову клітку для гризунів з оптимальним кроком і товщиною стержня.
 5. «Бунгало 2 Люкс», «Хом'як 3 Люкс», «Бунгало 4 Люкс», «Щурик Люкс», «Біг Вагон Люкс», «Корона Люкс». Просторе житло для декоративних зубастиків з аксесуарами для їхнього комфортного життя.

Ви також можете недорого придбати великі клітки для гризунів від прямого виробника «Лорі», так як асортимент постійно оновлюється. Основними ж перевагами компанії є асортиментна лінійка, висока якість продукції та її доступна ціна.

Клітки для хом'яків та щурів

Перш, ніж дізнаватися, скільки коштує вольєр для хом'яка в зоомагазині, необхідно врахувати наступні параметри його вибору:

 • розміри - потрібне житло з габаритами мінімум 30 * 50 см;
 • відстань між гратами - крок між ними не повинен перевищувати 5 мм;
 • відстань між поверхами - якщо вам подобаються багаторівневі пластмасові клітки для хом'яків, то вони повинні бути не більше 20 см.

Придбати клітку для хом'яка з тунелями можна оптом з безкоштовною доставкою по Києву, а також в інші міста та області України. Компанія-виробник «Лорі» гарантує чудову якість і демократичні ціни на зоотовари.

Обдумуючи, яка клітка потрібна для щурика, важливо враховувати характер і фізіологічні потреби звірка. Ветеринарні експерти рекомендують купувати для щурів металеві клітки багаторівневої конструкції, укомплектовані усім необхідним і виготовлені з безпечних для здоров'я щуриків матеріалів.

На сайті зоомагазину «Лорі» можна купити бокси для щурів, а також контейнер для їхнього перевезення у вигідному ціновому діапазоні. Ми пропонуємо зручні та просторі вольєри для маленьких тварин, які ведуть рухливий спосіб життя і не сплять більшу частину часу.