Кожен домашній улюбленець вимагає належного догляду, незалежно від його виду. Особливої уваги потребують гризуни - морські свинки, хом'яки, декоративні щури і миші, шиншили, кролики, які проводять більшу частину часу в клітці. Для забезпечення чистоти в їхній оселі рекомендується використовувати наповнювачі для гризунів від виробника зоотоварів «Лорі».

Всі представлені наповнювачі для гризунів в зоомагазині виготовлені з безпечних матеріалів високої якості і продаються за вигідною, доступною ціною. Компанія пропонує купити оптом:

 1. Пісок для шиншил (фасування - по 1 і 2 кг). Сприяє догляду за шерстю шиншил (для купання).
 2. Сіно лугове (обсяг - 4 л, по 12 штук в упаковці). Складається з екологічно чистих сушених трав
 3. Тирса хвойна (4 л, по 12 шт.). Має низький відсоток пилу, виготовлена з добірних сортів дерев хвойних порід.
 4. «Лісок-2». Цей деревний наповнювач для гризунів можна придбати розфасованим по 1,5 кг і 5 кг в п / е упаковці.
 5. «Лісок-3» (1,5 кг, 5 кг в п / е і 7,5 кг в коробці).

З повним асортиментом цієї продукції можна ознайомитися у каталозі на сайті. Вибирати підстилку потрібно, враховуючи вид тварини, її звички і характерні особливості, а також призначення товару - гігієнічні цілі або створення комфорту для звірка.

Який наповнювач для хом'яків кращий

Підбираючи наповнювач для хом'яків і вирішуючи, який кращий, необхідно дотримуватися деяких критеріїв. Важливо, аби підстилка на дні клітки хом'ячка могла:

 • добре адсорбувати вологу;
 • перешкоджати розвитку хвороботворних бактерій і мікроорганізмів;
 • максимально усувати неприємні запахи;
 • не травмувати тварину.

Для цих цілей можна купити наповнювач туалету для хом'яків у вигляді піску для шиншил, сіна, хвойної та деревної тирси.

Наповнювачі для кліток хом'яків можна недорого придбати від виробника зоотоварів української компанії «Лорі». Оформити замовлення можна, зв'язавшись з менеджером за вказаним на сайті телефоном або через кнопку зворотного зв'язку. Вся продукція даної категорії виготовлена з натуральної сировини високої якості - вона сертифікована і безпечна для гризунів

Який наповнювач для щурів краще придбати

Компанія-виробник «Лорі», яка реалізує свої зоотовари по всій Україні і за її межами, пропонує придбати кращий наповнювач для щуриків за доступною ціною у вигляді деревних пресованих гранул. Використання деревного наповнювача для мишей:

 • забезпечує зв'язку відходів життєдіяльності тварини;
 • підтримує гігієну і чистоту всередині клітини;
 • запобігає появі неприємного запаху;
 • служить у якості підстилки для сну і зручного переміщення гризуна;
 • перешкоджає переохолодженню звірка, будучи теплоізоляційним шаром.

Продаж і безкоштовна доставка гігієнічних наповнювачів для гризунів від компанії «Лорі» здійснюється в Києві, Одесі, Харкові, Львові, а також по всій території України. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте надійного партнера, високу якість послуг і продукції, що купується.