Гігієнічні наповнювачі для кішок використовуються в якості основного і єдиного правильного способу усунення неприємних запахів в домі, а також для забезпечення тварини комфортними умовами для щоденного походу в туалет. За належний підхід до настільки інтимної процедури домашній вихованець швидко віддячить господаря своєю звичкою справляти нужду в призначеному місці.

Сучасні наповнювачі для котячого туалету - без запаху, їх ви можете придбати прямо на цій сторінці оптом. Компанія Лорі пропонує хороший деревний наповнювач для кішок марки «Лісок». Він універсальний і підійде не тільки для котів, але й для гризунів, пташок і кроликів; його можна використовувати для туалетів з решіткою, лотків і кліток.

Особливості деревного наповнювача для туалету котів

Фірмова продукція виготовляється з гранул - це подрібнена і спресована деревна труха, що складається з деревних волокон хвойних порід. «Лісок» швидко вбирає вологу і ефективно стримує запахи, при цьому гранули можна змивати в туалет, які при контакті з великою кількістю води розпадуться на тирсу.

Ми пропонуємо великі партії і низькі ціни, що дозволить купити наповнювач для туалету для кішок здебільшого представників вашої цільової аудиторії. Спресовані гранули відмінно пахнуть деревом, при цьому вони не гучні і дуже практичні для чотириногого товариша.

Гігієнічні наповнювачі для кішок в зоомагазині Лорі поставляються в коробках по 1.5 кг і мішках по 5 кг. Також є економ-упаковка на 7.5 кг

Кілька слів про те, як користуватися деревним наповнювачем для котячого туалету. В цьому немає нічого складного: лоток засипається по рівень решітки, а міняти вміст потрібно в середньому один раз в два дні. Після змивання в туалет, лоток промивається звичайною водою і знову засипається деревними гранулами.

Для оформлення замовлення на поставку продукції в Львів, Харків, Одесу, Київ або інше місто України, вам слід звернутися до менеджера компанії Лорі і обговорити з ним всі деталі. З ним можна зв'язатися через сайт за формою зворотного зв'язку, написати на пошту або зателефонувати за одним із вказаних на сайті номеру. Доставка партій здійснюється нашим транспортом в безкоштовно протягом 2-3 днів після підписання договору.

Замовити наповнювач для котячого туалету оптом