Корм для папуг ТМ «Флінт» - це спеціальна вітамінізована серія корисних ласощів, які відрізняються наявністю корисних інгредієнтів без нітратів і доступною ціною.

До складу входить добірне очищене зерно із суворим вмістом відсоткового співвідношення корисних речовин: відібраного і очищеного зерна, екструдованих злаків і біологічних добавок. Це збільшує енергетичну цінність продукту, покращує обмін речовин, попереджає ожиріння і сприяє гарному настрою пернатого. Наявність сульфатів поповнює організм необхідною кількістю сірки, що покращує стан шкіри і пір'я.

Склад кормів для птахів «Флінт» розроблений за участю фахівців у сфері розведення та догляду за різними видами папуг: великих, середніх, хвилястих. В асортименті є оптимальний збалансований корм і окрема упаковка зі збільшеною кількістю проса на кожну порцію.

Наш менеджер готовий обговорити всі деталі з оформлення оптового замовлення і доставки продукції в будь-яке місто України. Є можливість безкоштовного трансферу і додаткових знижок.