«Fitmin For Life» - виробнича лінійка кормів для собак чеського виробництва з високим вмістом тваринних білків. При виготовленні використовується унікальна технологія гранулювання сирого м'яса - це дозволяє зберігати енергетичну цінність інгредієнтів і максимально насичувати організм тварини необхідними речовинами.

В асортименті доступні різні види собачих кормів від бренду Fitmin, які у своєму складі містять від 20% сирого м'яса: свинина, яловичина і курка. Лінійка має 7 різних упаковок з відповідним призначенням для всіх собак: від цуценят до дорослих, від малих до великих порід. Це дозволяє підібрати максимально відповідний комплексне харчування з великою кількістю білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і корисних елементів.

Використання в раціоні високоякісного корму «Fitmin For Life» забезпечує здоровий розвиток і хороше самопочуття собак. При цьому ціни на продукцію нижче у порівнянні з провідними світовими аналогами: Royal Canin, Purina, Acana, Pedigree, Brit, Chappi та іншими.

Ознайомтеся з детальною інформацією на сторінці товару і зв'яжіться з нашим менеджером для оформлення замовлення на поставку корму в своє місто.