«FitminForLife» - це збалансований сухий корм для кішок всіх порід та віку від чеського бренду, який у виробництві використовує технологію гранулювання свіжого сирого м'яса яловичини, свинини і курки. Це дозволяє максимально зберігати енергетичну цінність продукту, що доведено наявністю в складі більше 20-40% тваринних білків.

Рецептура створювалася провідними дієтологами Чехії з урахуванням багаторічного досвіду у виготовленні котячих кормів, а також досліджень за поведінкою і станом вихованців. В результаті з'явилося недороге і комплексне харчування з натуральними і високоякісними інгредієнтами.

Корм для кішок лінійки «FItminForLife» виготовляється під контролем технологів в місті Гельвіковіце без використання ГМО, штучних барвників, ароматизаторів і підсилювачів смаку. Є всі необхідні сертифікати якості в промисловому харчовому виробництві: ISO і IFS.

Щоб уточнити вартість корму і умови доставки у ваше місто, зв'яжіться з нашим менеджером по телефону або замовте зворотній зв'язок за допомогою спеціальної форми. У нас постійно проходять акції, і ми завжди готові запропонувати вигідні умови для тривалої співпраці.