Всі котячі породи через свої природні інстинкти час від часу точать кігті в природних умовах: під час лазіння по деревах, об кору або інші тверді поверхні. Якщо цього не робити, з'являється страшний дискомфорт і навіть біль, що заважає активній та енергійній поведінці тварини.

Якщо говорити про домашніх вихованців - для збереження меблів, килимів і навіть тюлі  слід встановлювати в одній з кімнат спеціальний драпак для кішок. Цей аксесуар відмінно замінює будь-які поверхні, об які швидко і легко точаться гострі і тверді кігті.

На цій сторінці вам доступні недорогі драпаки для кішок оптом від виробника, які мають різні форми, стиль, дизайн і кольорове оформлення. Навіть найвибагливіший власник котів знайде в пропозиціях особливу користь.

  • По-перше, всі вироби виготовляються на нашому власному виробництві і зберігаються на складі, що знижує вартість продукції.
  • По-друге, ми використовуємо тільки якісні, високоміцні і екологічні матеріали, які не пахнуть і не викликають дискомфорту домашньому улюбленцю.
  • По-третє, асортимент багатий на різні моделі з цікавими формами і додатковими аксесуарами, що допомагає швидко відучити чотириногого товариша від звички знищувати побутові речі в будинку.

Виробник зоотоварів для тварин в Україні, компанія Лорі, пропонує купити:

  • Односторонні і двосторонні котячі драпаки, які можна закріпити до рівної поверхні або підвісити за гачок;
  • Кутові драпаки для кішок для стін.
  • Круглі і прямокутні дряпаки для котів.
  • Килимки-драпаки для кішок: звичайні, а також у вигляді серця і рибки.
  • Високі драпаки для кішок. В асортименті є круглі моделі з підставкою та додатковою підвісною іграшкою.В каталозі є варіаціїї у вигляді берізки з листочками, пальми та звичайні у кольоровому асортименті.
  • Хатинки для котів з драпаками від віробника. Є багато цікавих рішень з двома або трьома поверхами, з будкою і окремим лежаком, комбіновані з круглим драпаком, з місцем для відпочинку нагорі, вілли і інші варіації.

Зверніть увагу! Продукція виготовляється з натуральних тканин: міцного джгуту і грубого сезаля. Такі моделі здатні роками витримувати безжалісну поведінку тварини, зберігаючи свою жорсткість і цілісність.

Які драпаки кращі для котів?

Слід розуміти, що до нового пристосуванню для сточування кігтів тварину доведеться ще привчати. Щоб максимально відтворити природне середовище найчастіше використовуються круглі вертикальні стовпчики, обмотані грубою натуральною тканиною. Це дозволяє вихованцеві прийняти звичну позу і перемістити центр ваги на лапки, що підсилює ефективність стрижки кігтів.

Універсальне рішення - купити високі когтеточки для кішок з будиночком, які стануть новим улюбленим місцем для ігор, відпочинку і звичних справ. Додатково економляться гроші на придбання окремого котячого будинку.

Обирайте якісні та міцні драпаки для кішок в зоомагазині Лорі

Кожна модель детально описана на відповідній сторінці і має різні колірні варіації. Наш менеджер допоможе підібрати найбільш підходящі товари і відповість на всі запитання. З ним можна залагодити деталі співпраці і уточнити умови доставки в Київ, Львів, Харків або будь-який інший населений пункт України. Для зв'язку використовуйте спеціальну контактну форму або телефонуйте безпосередньо по телефону, вказаному на сайті.

Купити драпаки для котів оптом від виробника