• 1
  • 2
  • 1
  • 2

Представляємо великий вибір затишних, комфортних і якісних спальних місць для собак в різних варіаціях: будки, будиночки, юрти, кубуси, тапки, тунель. Моделі відрізняються формами і матеріалами. Залежно від типу використовуються різні комбінації: плащові тканини, трикотаж, вельвет, бавовняна і джинсова тканини, фліс для утримання тепла в зимовій лінійці товарів. Каркас виробів наповнений синтепоном, а матрац укомплектовується поролоном.

У залежності від моделі, в комплекті йде подушечка для більшого комфорту і повноцінного відпочинку. Всі тканини легко перуться і довго зберігають початковий колір. Всі вироби каркасного типу добре витримують навантаження, не просідають і не протираються. Для зручного зберігання і транспортування разом з «житлом» йде спеціальний чохол на блискавці - він легко знімається і займає мінімум простору.

Щоб оформити замовлення на поставку будиночків для собак зв'яжіться з менеджером через сайт і уточніть всі деталі. Спеціаліст зафіксує заявку і повідомить про терміни доставки в будь-яке місто України.