Компанія Лорі виготовляє професійну амуніцію, призначену для вигулу, дресирування та утримання собак різних порід і розмірів, а також різного рівня активності та агресивності. В асортименті ви знайдете кращі рішення для свого магазину або розплідника, які здатні задовольнити потреби собачників, професійних дресирувальників і простих любителів тварин.

Вкрай важливо відповідально підійти до вибору матеріалу, з якого виготовляються вироби. Дуже часто під час прогулянки пси люблять зробити несподіваний ривок в бік інших тварин або поміченого місця. В такому випадку слід заздалегідь подбати про міцність використовуваних виробів.

Більшість продукції виготовляється з натуральної шкіри високої якості. Вона не розтягується на протязі тривалого періоду експлуатації, не деформується і не вигорає, здатна витримувати екстремальні навантаження від мисливських або бійцівських порід.

Велика увага приділяється зручності і практичності у використанні. Повідці і нашийники для собак не натирають і завжди добре фіксуються за допомогою спеціальних регуляторів і фіксаторів. Тварина не буде травмуватися навіть в стані агресивної поведінки або бігу.

Зоомагазин Лорі пропонує своїм клієнтам професійну амуніцію!

  • Кращі нашийники для собак зі шкіри, капрону або брезенту.
  • Металеві і жорсткі нашийники з шипами для собак з метою дресирування великих або бійцівських порід.
  • Повідці для собак: довгі і короткі.
  • Шкіряні або металеві намордники для собак.
  • Нагрудники для собак дрібних, середніх і великих порід.
  • Карабіни з муфтою, з вертушкою або звичайні.
  • Комплекти «Нагрудник + Привід» і шлейки для собак.
  • Ланцюги для прив'язі різного діаметру і довжини.

Амуніція для собак від виробника «Лорі» відрізняється якістю і довговічністю, а також має виражені естетичні особливості. Наприклад, красиві нашийники для великих собак підкреслять грацію, міць і розміри тварини. Завжди сильно виділяється металева пряжка з язичком, а також отвори з металевими обідками.

Вас здивує різноманітність кольорової палітри і художнього тиснення в асортименті оптового зоомагазину. На вибір представлені моделі з камуфляжем, мереживами, квітками, плетеннями косою, з подвійною шкірою, шипами, зі стразами та іншим оригінальним оформленням.

Є також універсальні намордники для маленьких собак, купити які ви можете в нашому зоомагазині. Вони мають систему регулювання за допомогою стрічки, що дозволять використовувати їх для різних порід, включаючи мордочки середніх розмірів.

Компанія «Лорі» пропонує вигідні умови співпраці

Всі представлені товари в асортименті виготовляються на власному виробництві, тому ви маєте можливість оформити замовлення на оптові поставки собачої амуніції до Києва, Харкова, Одеси, Львова, Дніпра та інших регіонів, включаючи невеликі населені пункти.

Вартість на кожну позицію залежить від обсягів партії, а підсумкову ціну ви можете дізнатися у нашого менеджера. Щоб з ним зв'язатися, використовуйте форму зворотнього зв'язку або зателефонуйте за одним із вказаних на сторінці сайту номерів. Ми готові запропонувати вам найнижчі ціни, оскільки не є посередниками і зацікавлені в довгостроковій і взаємовигідній співпраці.

Замовити амуніцію для собак прямо зараз!