Виробник зоотоварів в Україні «Лорі» пропонує своїм клієнтам великий вибір сучасних, практичних і безпечних іграшок для птахів оптом, а також інших сучасних пристроїв. Кожен товар докладно описаний на відповідній сторінці, що допоможе швидше і легше визначитися з вибором. Якщо виникнуть труднощі, наш консультант в найкоротший час і з великим задоволенням поділитися своїм багатим досвідом, а також допоможе підібрати партію на поставку в будь-яке місто України.

Для вас - тільки корисні іграшки для папуг в зоомагазині Лорі

Тримаючи пернатого друга в клітці, слід розуміти одну важливу річ - птах позбавляється справжньої свободи у дикому світі, адаптація до якого відбувається природним чином за рахунок інстинктів. Тому потрібно забезпечити крилатого товариша усіма необхідними пристосуваннями, які відтворять звичне середовище, і допоможуть весело проводити час в клітці.

Найбільшою популярністю серед птахівників користуються годівниці, поїлки, жердочки і гойдалки - саме ці аксесуари для птахів можна зустріти майже у всіх власників. Інші корисні пристосування покликані прикрасити й урізноманітнити будні пернатого. Чим дбайливіший господар - тим більше усіляких аксесуарів у пташки.

Ми пропонуємо найнижчі ціни і можливість вигідно купити:

  • Годівниці для папуг в клітку: пластикові універсальні і дерев'яні в вигляді підвісного будиночка з дахом, без даху і з підставкою.
  • Гойдалки для папуг - виготовляються з екологічно чистого пластика і дерева. Є моделі з дзвіночками, дзеркалами, а також у вигляді кільця і ​​комбіновані з металевими дужками.
  • Поїлки для птахів з пластиковою пляшкою - це універсальний і сучасний аксесуар з резервуаром на 100 мл. Поїлка автоматично подає воду і не вимагає постійного втручання господаря.
  • Дерев'яні жердинки для папуг - випускаються з різним діаметром і довжиною, окремо і з підставкою. 
  • Сходинки для папуг - ціна і асортимент влаштує всіх покупців. Серед моделей є класичні варіанти для середніх і великих порід, а також з підставкою у вигляді ялинки і каруселі, яка добре підійде для птахів і гризунів.
  • Дерев'яні іграшки для папуг: великі і маленькі ляльки, одинарні, подвійні і потрійні підвіски, підвіски з фігурними іграшками, дзвінок з дерева, жердинки з пташкою.
  • Ігровий майданчик для папуг, на якому вони зможуть весело проводити своє дозвілля і бавитися з великою кількістю спеціальних пристосувань.
  • А також трюмо з дзеркалом, дуплянки, підвісні люстерка.

Зверніть увагу на новинки!

Останні спостереження за життям пернатих в диких умовах і ряд експериментів привели до створення нової лінійки аксесуарів для папуг - повністю дерев'яні жердини з металевими кріпленнями і годівниці з корою дерева зі спеціальним поглибленням для кормів. Цим рішенням ми хочемо ще більше відтворити справжню природу в обмеженому просторі.

Пластмасові іграшки для птахів доволі дешеві, однак пропонуються у невеликій кількості лише тому, що саме запах і текстура саме дерева відразу відчувається пернатим вихованцем, який швидко адаптується до життя в клітці. Серед виробів із пластику користуються великим попитом поїлки і годівниці.

Оформити замовлення і придбати оптом іграшки для папуг в зоомагазині Лорі