Компанія з виробництва зоотоварів «Лорі» пропонує аксесуари для кліток гризунів у великому асортименті за доступною ціною. На сайті представлений широкий вибір іграшок і пристосувань, які затребувані в повсякденному житті домашнього вихованця. Аксесуари виконані з екологічно чистих матеріалів і відповідають високому рівню якості і надійності.

Усі речі для декоративних гризунів умовно можна розділити на наступні категорії, які реалізовуються оптом:

  • іграшки - тунелі для кліток гризунів, будиночки, барабани;
  • годівниці, іграшки-гризуни (для природного сточування різців), поїлки, тримачі для корму і пляшечки;
  • щітки (гребінці, масажні рукавиці, ковтунорізки) - цей товар підбирається під тип вовни звірка;
  • сходи для кліток гризунів;
  • повідці.

На сайті компанії «Лорі» можна замовити і купити: поїлку для гризунів, керамічну ванну для шиншил, пластикову полку в клітку для гризунів (маленьку середню і велику), металеві гойдалки, пружинку, ясла для сіна.

Також в каталозі можна вибрати відповідний для звірка ігровий барабан - «Хом'як», «Шиншила», «Білка», «Джунгарик», суцільний пластиковий із защібкою і металевий аналог маленького і середнього діаметра.

Всі аксесуари та іграшки добре миються і зручні в догляді, а також мають сертифікати якості з розумним співвідношенням ціни. Оформити замовлення на них дуже просто - зателефонувати за вказаними на сайті контактними телефонами або залишити заявку в формі зворотного зв'язку.

Аксесуари для хом'яків в зоомагазині

Компанія «Лорі» надає високоякісні аксесуари для хом'яків в зоомагазині від прямого виробника за вигідною ціною. На сайті є все необхідне для повноцінного життя пухнастих звірят - починаючи від пластмасових будиночків для хом'яків і закінчуючи мисками для хом'яків.

У каталозі на сайті всі аксесуари можна класифікувати за категоріями:

  1. Для відпочинку і сну - можна купити дерев'яний будиночок для хом'яків.
  2. Для ігор, навчання і дресирування - труба-тунель для хом'яків, сходи, гойдалки для хом'яків, іграшки, кулька для прогулянок хом'яків. У зоомагазині «Лорі» можна купити барабан для хом'яків різного розміру за доступною ціною.

Також на сайті по фото можна вибрати і купити тунель для клітки хом'яка різного виду і забарвлення. Вони розроблені для зручного переміщення спритного звірка із забезпеченням його безпеки.

Аксесуари для щурів

Компанія-виробник високоякісних товарів для тварин «Лорі» широко реалізовує аксесуари для щурів в оптимальному ціновому діапазоні. У них входять різні іграшки для щурів у клітку, металеві будиночки і сходи, поїлки для щурів, миски і годівниці, а також прямі і кутові туби для щурів.

На нашому сайті ви можете придбати найкращі пристосування для декоративних щурів, а також величезний асортимент кормів, вітамінних комплексів, ласощів і різних наповнювачів. Ми швидко доставимо замовлення за будь-якою адресою в Києві, Львові, Одесі, Харкові та інших регіонах України.