• 1
  • 2
  • 1
  • 2

Компанія «Лорі» виготовляє якісні аксесуари для собак будь-яких порід, щоб тварини могли активно розвиватися і проводити своє дозвілля. На виробництві враховуються особливості хижої природи та інстинкти собаки, тому вся продукція призначається для виконання важливої функції: допомоги у формуванні опорно-рухової системи і розвитку щелепних м'язів будь-якого пса.

Жувальні канати для собак оптом

Ці пристосування сильно виручають під час стрімкого розвитку цуценят, коли у них починають різатися зуби і з'являється природне бажання їх відточувати. Щоб не допустити пошкодження домашніх меблів, взуття або інших предметів побуту, рекомендується використовувати спеціальні канати для собак.

Іграшка виготовляється з бавовняних ниток, які сплітаються в косичку різного діаметру. Вузлів може бути два або більше, в залежності від довжини. Сировина абсолютно безпечна для людей і тварин - вона не токсична і не має запаху. Готовий виріб виходить надзвичайно щільним і міцним для щоденного жування бійцівськими, мисливськими або звичайними псами.

Іграшка-канат для собак активно застосовується для чищення зубів і масажу ясен. Також її можна використовувати для розваг, наприклад, перетягування каната. Для цієї гри передбачені спеціальні моделі з м'ячиком, за який можна легко вхопитися рукою і на рівних позмагатися з твариною, не ризикуючи травмувати зап'ястки або долоні.

Апортові дерев'яні гантелі для собак оптом

Така іграшка підійде для відпрацювання апорту у дворі будинку, на прогулянці або навіть всередині приміщення. Це один із кращих тренажерів для підготовки до змагань або виставок, а також для застосування в дисциплінарних цілях.

Гантелі для собак дуже легкі. Вони виготовлені з натурального дерева, яке добре пресується, шліфується і висушується. Зручна форма допомагає намертво зафіксувати іграшку в зубах. На вибір доступні вироби різної довжини для великих і маленьких порід.

Прикольні таблички «Обережно злий собака» оптом

Такі таблички із зображеннями конкретної породи і тематичними написами слід завжди розміщувати на воротах при вході у двір або на територію, що охороняється. Перехожі не завжди помічають напис, якщо він нічим не примітний і зроблений «на коліні». Ми попрацювали над дизайном і розмірами, аби кожен зміг помітити попередження з великої відстані.

Вигідні пропозиції від зоомагазину «Лорі»

Ви можете купити аксесуари для собак за низькими оптовими цінами, і домовитися з нами про регулярні поставки у своє місто. Вся продукція проходить ретельний контроль якості на виробництві, тому будь-який брак швидко усувається нашими фахівцями. Для уточнення деталей зв'яжіться з менеджером по телефону або використовуйте форму зворотного зв'язку.

Оформити замовлення на канати, гантелі і таблички для собак