Український виробник зоотоварів для тварин пропонує купити туалет для кішок з сіткою, що допоможе господареві сильно заощадити на покупці наповнювачів. Також домашній улюбленець буде повертатися на килим з чистими лапками, оскільки не контактуватиме з забрудненим наповнювачем.

В асортименті зоомагазину Лорі ви можете оптом купити туалет для великих кішок з високими бортиками, або для кошенят з низькими бортиками. Лотки з екологічно чистого і міцного пластику, який легко миється і не вбирає запахів.

Для оформлення замовлення зателефонуйте або напишіть нашому менеджеру. З ним ви обговорите умови співпраці і залагодите всі деталі. Спеціаліст готовий відповісти на будь-які питання і надати кваліфіковану консультацію.

Зверніть увагу, що в каталозі також є пересувні вольєри кількох типів для тимчасового утримання котів в розплідниках, зоопарках, ветеринарних лікарнях або в будинку. Вони виготовлені з алюмінію, а міцна решітка забезпечує повну безпеку для тварини і повноцінний приплив свіжого повітря.

Скоро наш асортимент поповниться новинками, і ви зможете вигідно купити:

  • гребінці для довгошерстих кішок і короткошерстих;
  • котячі миски;
  • підставки для мисок;
  • зубні щітки для кішок.

На всі позиції встановлюється вигідна ціна, яка буде знижуватися зі збільшенням обсягу партії.

Купити аксесуари для котів оптом