Большое пополнение ассортимента швейных изделий для кошек и собак

Ассортимент швейных изделий для кошек и собак пополнился современными моделями лежаков, диванов, будок, домиков, сумок-переносок и ковриков, которые получили свежий дизайн и отличительные цвета.

Читать далее
Новые клетки с деревянными аксессуарами в ассортименте зоомагазина ЛОРИ

Обзор новой серии клеток в стиле Loft и моделей с прозрачным стеклянным поддоном. Новые аксессуары в клетку для птиц и грызунов, которые полностью изготовлены из натурального дерева.

Читать далее
Новые упаковки кормов и лакомств для кошек, собак и грызунов

Представляем пикантные новинки для собак, кошек и грызунов - новая серия кормов и лакомств в новых и удобных упаковках. Теперь вы сможете разнообразить рацион питания вашего домашнего любимца и оценить новые функциональные качества стильных упаковок.

Читать далее
"Нектар Стандарт" - це вибір, що відповідає потребам  турботливих та заощадливих власників пернатих друзів.

Оптимальна рецептура, тільки перевірена якісна сировина, збалансований та насичений інгредієнтами  склад - Вашому улюбленцю "Нектар Стандарт" прийдеться до смаку, а власникам не вдарить по гаманцю!

Читать далее
Зустрічайте нову лінійку кормів для птахів та гризунів "ЛоріВіт+"!

У рецептурі вітамінізованого повнораціонного корму "Лорівіт +" супер преміум класу, що створений окремо для кожного виду тварин з відповідною рецептурою, міститься до 33-ох високоякісних складників в залежності від призначення: птахам — для хвилястих папуг, для середніх папуг, для великих папуг; гризунам — хом'якам, щурикам, кроликам, шиншилам та морським свинкам. Рецептура кормів розроблена спільно з науковцями інституту зоології НАН України.

Читать далее
“Нектар Стандарт” — оптимальне харчування без зайвих витрат!

Рецептура зернової вітамінізованої суміші створена згідно рекомендацій професіоналів у галузі харчування пернатих декоративних птахів. Склад корму підібраний згідно основним положенням зоотехнології харчування птахів та забезпечує організм папуги усіма необхідними поживними речовинами, мікро- та макроелементами.

Читать далее